המוצרים שישמרו לך על תוצאות ההחלקה

ישבת שעות במספרה, עברת החלקה ושילמת לא מעט. עכשיו את צריכה לעשות כל שביכולתך בכדי לשמור על תוצאות ההחלקה, כדי שכל המאמץ, ההשקעה והמשאבים לא יירדו לטימיון.אז מה את צריכה לעשות? קודם כל, לוותר מיידית על השמפו והמרכך הרגילים שלך….

המוצרים שישמרו לך על תוצאות ההחלקה

אם עברת החלקת שיער את כבר יודעת שאת חייבת מוצרי שיער מיוחדים. אבל היי, את לא צריכה לשלם עליהם ביוקר – הכירי את הפתרון הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר, במיוחד בשבילך

קרן אוחיון

 

ישבת שעות במספרה, עברת החלקה ושילמת לא מעט. עכשיו את צריכה לעשות כל שביכולתך בכדי לשמור על תוצאות ההחלקה, כדי שכל המאמץ, ההשקעה והמשאבים לא יירדו לטימיון.

 

אז מה את צריכה לעשות? קודם כל, לוותר מיידית על השמפו והמרכך הרגילים שלך, גם אם את משתמשת בהם כל חייך, מכורה אליהם או לריח שלהם. למה את צריכה להיפרד מהם? פשוט כי הם בדרך כלל מכילים מלח אשר מזיק לשיער המוחלק ואחרי ההחלקה, חובה לעבור למוצרים מיוחדים לשיער.

 

חשוב להדגיש – הדברים האלה אמורים לגבי כל סוג של החלקה: יפנית או ברזילאית, וגם אם את מחליקה את השיער בפן, במחליק קרמי או בבייביליס – עדיף לך להחליף את מוצרי השיער שלך, כיוון שכל פעולה שכוללת חום גבוה מזיקה לשיער ומחלישה אותו. כשאת משתמשת בנוסף לכל אלה גם במוצרים המכילים מלח, את עוד יותר מזיקה לו והתוצאה היא שההחלקה ניזוקה ולא מחזיקה מעמד זמן רב ככל האפשר.

 

לאור כל האמור לעיל, מדעני חברת נטורל פורמולה פיתחו את סדרת קרטין אינטנס הכוללת 4 מוצרים שיעזרו לשיער שעבר פעולות כימיות ו/או פעולות בחום גבוה אשר מחלישות את השיער, גורמות לו לאבד לחות, מורידות גמישות וברק ולמעשה הופכות את השיער ליבש, פגום, רגיש ושביר. מוצרים אלה גם ישמרו על תוצאות ההחלקה פי 3 מאשר כל מוצר אחר וגם יסייעו לשקם את השיער. סדרת המוצרים המיוחדים לשיער שעבר החלקה – מוצעת במחירים נגישים לכולן וניתן לרכוש אותם בכל פארם במקום לרוץ למספרה כשנגמר השמפו או המסכה.

ארבעה מוצרים לשמירת תוצאות ההחלקה

 

שמפו קרטין אינטנס – שומר על תוצאות ההחלקה בזכות נוסחה חדשנית נטולת מלח סודיום כלוריד, עשיר בקרטין טהור בשילוב פנטנול המחזק את פעולת הקרטין ומגביר את עמידות השערה בפני שבירה, נזקי חום וכימיקלים.

 

מרכך קרטין אינטנס – עם נוסחה כפולה לבנייה מחדש של פנים השערה ויצירת ציפוי חיצוני העוטף, מגן ומחליק את השערה לכל אורכה, בכדי לקבל שיער רך, נעים למגע ומבריק מזוהר.

 

מסכת קרטין אינטנס – מסכה טיפולית המכילה קרטין טהור בריכוז גבוה אשר משיב לשיער את המרכיבים שאיבד במהלך תהליך ההחלקה. המסכה יוצרת מרקם אחיד לאורך כל השערה.

 

סרום קרטין אינטנס – סרום אשר מחזק ומשמר את תוצאות ההחלקה, מעניק לשיער מראה קורן וברק קטיפתי.ניתן לשימוש יומיומי על שיער לח או יבש ויאפשר לך בשניות להקנות לשיער מראה מלא ברק וזוהר.

לא רק לשיער שעבר החלקה!

 

מוצרי סדרת "קרטין אינטנס" נמצאו יעילים ומתאימים לא רק למי שעושה החלקה. גם מי שעושה פן או משתמשת במחליק קרמי באופן קבוע תהנה מהיתרונות שלהם. הסיבה לכך פשוטה: ברגע שאת מעבירה פן על השיער או מחליק קרמי – השיער ניזוק, ואין הבדל משמעותי בין הפגמים של השיער אחרי שהוא עבר פעולה כימית לבין הפעולה בחום גבוה (פן או מחליק). ברגע שהשיער מוחלש, וכל הפעולות הללו מחלישות אותו כידוע, יש לתת לו פתרון יעיל וטוב, דוגמת מוצרי שיער עדינים שהם גם נטולי מלח וגם עשירים בקרטין. זוהי הדרך היחידה לשמור על שיער שהוא גם בריא וגם יפה.

מוצרים נוספים

מסכת קרטין אינטנס
מסכת קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מרכך קרטין אינטנס
מרכך קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
קרם קרטין אינטנס
קרם קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
אמפולות קרטין אינטנס
אמפולות קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
שמפו קרטין אינטנס
שמפו קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
סרום קרטין אינטנס
סרום קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >