מותג השיער המוביל בישראל*

About

נטורל פורמולה, הושק לראשונה ב-1987, ונחשב למותג מקצועי ,מוביל ומתקדם.

אנחנו מאמינים שלכל אחת מגיע שיער מושלם. כזה שיגרום לה להיראות במיטבה, שבזכותו תקצור מחמאות ,שיעצים את הביטחון האישי ויעזור לה לכבוש יעדים. המוצרים שלנו יגרמו לך לשכוח את המושג "יום רע לשיער" (bad hair day) וליהנות כל יום מטיפוח ועיצוב שיער מקצועי בחוויה של ריחות ומרקמים, בשילוב הטוהר של הטבע שיצר את המרכיבים הכי יעילים לטיפוח השיער.

הערכים שלנו מתבססים על שני פרמטרים עיקרים הבונים את האופי המיוחד של המותג:

  • פורמולות המבוססות על מרכיבים טבעיים מרחבי העולם
  • מוצרים מקצועיים זמינים לכל אחד באיכות גבוהה

 

מרכיבים טבעיים

פורמולות צמחים ותמציות טבעיות משולבים בכל מוצר כדי לשמור על בריאות השיער והקרקפת. בכל נוסחה שאנו מפתחים במעבדות שלנו, אנו מקפידים לשלב קומפלקס של מרכיבים טבעיים, מותאמים לסוגי השיער השונים ובעלי יכולת מוכחת לאפקטיביות בטיפוח השיער. בין המרכיבים הפופולריים: קרטין טהור, חמאת שיאה, שמן ארגן, אגוזי מקדמיה, נבט חיטה, חוחובה, שמן קוקוס,שמן אבוקדו ועוד.

 

נטורל פורמולה – פתרונות מקצועיים במחירים נגישים

תחום טיפוח השיער הופך עם השנים למדע מדויק. שמפו הוא לא רק חומר לניקוי השיער הוא מסוגל לתקן נזקים ולשנות מקצה לקצה את המראה, אבל, את המוצרים היעילים תמצאו בדרך כלל במספרות. נטורל פורמולה הפכה את המשוואה ומציעה לכל אחת ואחד את הטרנדים והפתרונות המקצועיים הכי חדשניים בעולם המספרות- על המדף בחנות הסופר או הפארם הקרובה אלייך! המוצרים המקצועיים של נטורל פורמולה מכילים בדיוק את אותם מרכיבים פעילים שמסוגלים ליצור שינוי ולתקן פגמים רק במחיר נגיש יותר. כל מה שצריך לעשות הוא להושיט יד ולבחור באיכות הבלתי מתפשרת שלנו.

כל מוצרי הטיפוח והעיצוב של נטורל פורמולה לא נוסו על בעלי חיים.

 

*מבוסס על נתוני סטורנקסט 2018/2019.