הפתרון המושלם לשיער שעבר החלקה וסובל מקשקשים

בשורה למחליקות: מה עושים כשרוצים לשמור על השיער לאחר החלקה אבל גם צריכה מוצרים ייעודיים שיפתרו את בעיית הקשקשים

הפתרון המושלם לשיער שעבר החלקה וסובל מקשקשים

בשורה למחליקות: מה עושים כשרוצים לשמור על השיער לאחר החלקה אבל גם צריכה מוצרים ייעודיים שיפתרו את בעיית הקשקשים

קרן אוחיון

 

סוף סוף עשית את ההחלקה החלומית שכה רצית, השיער שלך נראה נהדר, חלק ורך. רק מה, הקשקשים המציקים שאת סובלת מהם, עדיין שם! בוודאי חשבת, כמו רוב הנשים, שאחרי שתעשי החלקת השיער, תיפטרי מהקשקשים המרגיזים, אבל לא רק שזה לא קרה, כעת כשהשיער חלק ומבריק – הקשקשים נראים עליו בבירור. לא רק שזה מציק לך מבחינה אסתטית, זה גם פוגם במראה האחיד של השיער.החלקה קבועה או פן במספרה?

 

עולם השיער מנסה להתמודד עם האתגר של שיער מוחלק ובעיית הקשקשים בדרכים שונות, אך דבר אחד ברור לכולנו: שיער מוחלק מחייב מוצרים ייעודיים ונטולי מלחים לשיער שעבר החלקה, מוצרים איכותיים שישמרו על השיער שלך רך, נקי וחלק לאורך זמן. מצד שני, כשיש בעיית קשקשים, אנחנו מוכרחות להוסיף לשגרת הטיפוח שמפו עדין ואיכותי המכיל חומר פעיל שינקה היטב וביסודיות את הקרקפת וימנע את הישנות תופעת הקשקשים. אז מה עושים? האם כדאי להשתמש בשני סוגי שמפו בחפיפה? האם לעבור לחפוף יום אחד בשמפו לשיער מוחלק ויום למחרת בשמפו נגד קשקשים? מדובר בהמון טרחה ובפעולות שאין היגיון או יעילות בצידן, שלא לדבר על המחיר הכפול שצריך לשלם על שני מוצרים נפרדים!

יש לנו בשורה בשבילך: שמפו קרטין לשיער מוחלק שמונע קשקשים

 

קבלי את סדרת קרטין אינטנס למניעת קשקשים מבית מעבדות נטורל פורמולה: סדרת מוצרים שכוללת שמפו, מרכך ומסכה ששומרים על תוצאות ההחלקה ובו זמנית מטפלים בקשקשים. כן, כן, את שומעת נכון. לסדרת המוצרים הוותיקה קרטין אינטנס שכוללת מוצרים ששומרים על שיער מוחלק בריא, חלק ויפה לאורך זמן, מצטרפת סדרה חדשה שעושה את כל הטוב הזה וגם פותרת אחת ולתמיד את בעיית הקשקשים.

 

במעבדות הפיתוח של נטורל פורמולה ערכו מבדקים רבים עד שהצליחו לפתח את הפורמולה המיוחלת של שמפו ללא מלחים שנמצא יעיל גם לשמירה על שיער מוחלק וגם בריא ונקי מקשקשים. וכל אלה במחיר של מוצר אחד.

איך עובדת סדרת קרטין אינטנס למניעת קשקשים?

 

הפטנט בבסיס מוצרי הסדרה הוא למעשה קומפלקס ביו-אקטיבי המבוסס בעיקר על החומר הפעיל zinc pyrithione (החומר היעיל ביותר כיום לטיפול בתופעת הקשקשים) אשר מאזן את קצב תחלופת של תאי העור והפרשת שומן מבלוטות החלב. הקומפלקס גם מגן על השיער מפטריות, מפרק את תאי העור הקרניים, מאזן את הפרשת הסבו, מונע ריח לא נעים בקרקפת וגירויים בעור היוצרים תחושת גרד ואי-נוחות.
כאמור, כל מוצרי הסדרה מתאימים לשיער שעבר החלקה שכן הם אינם כוללים מלחי סודיום כלוריד – שמזיקים לתוצאות ההחלקה. בנוסף, כל מוצרי הסדרה עשירים בקרטין טהור -ריכוז הקרטין הגבוה מבטיח שיקום פנימי של השערה וגם מחליק אותה לכל ארכה כך שתוצאות ההחלקה נשמרות פי שלושה.
חשוב לציין שכל מוצרי הסדרה מתאימים לשימוש יומיומי.

מתי רואים תוצאות?

 

כבר בשימוש הראשון ניתן לראות את התוצאות. את אמורה להרגיש שהקרקפת רגועה ואינה מגרדת ולראות במו עיניך שהיא נקיה מקשקשים ונטולת שומניות. השיער שעבר החלקה מבושם בריח נעים, נראה מבריק יותר, חזק, רך ונעים למגע. פשוט חלום שהתגשם!

מתי רואים תוצאות?

מוצרים נוספים

מרכך קרטין אינטנס
מרכך קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
סרום קרטין אינטנס
סרום קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
קרם קרטין אינטנס
קרם קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
אמפולות קרטין אינטנס
אמפולות קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מסכת קרטין אינטנס
מסכת קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
שמפו קרטין אינטנס
שמפו קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >