המדריך השלם למכורה לפן

כל מי שמחליקה את השיער שלה במחליק שיער או בפן מכירה את הרצון והחשש שתמיד באים בנשימה אחת: איך להחליק את השיער בלי לגרום לו נזק חלילה? איך לקבל תוצאה מושלמת של שיער ישר וחלק במראה מבריק וזוהר ובמקביל לשמור על בריאות השיער?…

המדריך השלם למכורה לפן

כל מה שאת צריכה לדעת אם את מחליקה את השיער שלך באופן קבוע במחליק שיער או פן

קרן אוחיון

 

כל מי שמחליקה את השיער שלה במחליק שיער או בפן מכירה את הרצון והחשש שתמיד באים בנשימה אחת: איך להחליק את השיער בלי לגרום לו נזק חלילה? איך לקבל תוצאה מושלמת של שיער ישר וחלק במראה מבריק וזוהר ובמקביל לשמור על בריאות השיער?…

שלב 1: הכנת השיער לפן

 

חפיפה יסודית של השיער תתרום לתוצאה טובה יותר של פן או החלקת השיער באמצעות מחליק קרמי. הסיבה לכך היא ששיער נקי הוא שיער נטול שומן ולכן קל יותר להחליק אותו ביעילות והתוצאה גם מחזיקה זמן רב יותר.

 

כדאי גם לדעת: שכאשר מחליקים את השיער או עושים פן כאשר השיער שומני, התוצאה אולי תיראה טוב אבל עלולה לגרום ל'שריפה' של השיער. בקיצור, עדיף לא לדלג על שלב החפיפה ולעשות פן חדש.

 

שלב 2: למרוח קרם הגנה על כל השיער

 

רגע לפני שאת מתחילה בהחלקת השיער, מומלץ למרוח על כל השיער קרם קרטין אינסנס שמעניק הגנה לשיער מפני החום הגבוה של מחליק השיער והפן. איך עושים זאת בדרך הטובה ביותר? אחרי החפיפה, מייבשים את השיער, מסתרקים ואז מורחים מעט קרם קרטין לכל אורך השיער. הקרם מעניק הגנה לכל השיער כי הוא יוצר מעין שכבת הגנה שמפרידה בין השיער לחום הגבוה של מכשירי ההחלקה ומיישרי השיער למיניהם.

 

כדאי גם לדעת: על מי שמשתמשת במחליק קרמי או פן באופן קבוע, למשל מדי יום-יומיים, להקפיד במיוחד על הגנה של השיער כי מכשירי ההחלקה השונים מחלישים את השיער והופכים אותו לפגום ושביר במיוחד. קרם ההגנה שאיכותו מוכחת הוא פתרון טוב לצמצם משמעותית את הנזקים הללו.

שלב 3: שימוש נכון בפן

 

כל מי שעושה פן יודעת שבכדי לקבל תוצאה ממש מושלמת, הפייה של הפן צריכה להיות צמודה לשיער, אולם בכדי לקבל תוצאה שהיא גם טובה וגם שומרת על השיער – עדיף להרחיק את הפייה מהשיער ולשמור על מרחק של 1-2 ס"מ .

 

כדאי גם לדעת: פן איכותי במיוחד יתקבל על ידי שימוש במברשת פן איכותית בעלת ראש תרמו קראמי, כזה שאוגר את החום במרכז המברשת. כיום, אין צורך להתרוצץ לחנויות שיער מקצועיות או לרכוש מברשת במחיר מופקע במספרה, וניתן לבחור במברשת הפן האיכותית של נטורל פורמולה שניתן להשיג בסופר-פארם.

שלב 4: איך לשמור על הפן לאורך זמן

 

הנה רשימה של הפעולות שכדאי לך להימנע מהן בכדי לא לפגוע באיכות התוצאה שהשגת במאמץ רב עם הפן או מחליק השיער: איסוף השיער בחוזקה (בקוקו), קשירת השיער בגומייה או קליפס, לשים את משקפי השמש על השיער (כמו קשת). הפעולות הללו משאירות סימנים בולטים ואז הפן הישר והחלק – פשוט נראה לא אחיד. נסי להימנע ככל האפשר מפעולות אלה, ואם את חייבת: קשרי את השיער בגומייה רכה, לא בחוזקה וכשאת לא זקוקה למשקפי השמש הניחי אותם בנרתיק המיועד לכך.

 

כדאי גם לדעת: אם את ממש חייבת לאסוף את השיער, נסי לעשות זאת במרחק זמן גדול ככל האפשר מזמן פעולת הפן או ההחלקה עצמה ובכל מקרה, לפחות שעתיים אחרי.

שלב 5: לא יוצאים מהבית בלי סרום!

 

פן יפה ככל שיהיה, ייראה תמיד טוב יותר אחרי שהנחת עליו סרום. הסרום גם נותן מראה מלא ברק, בריא ועשיר בזוהר לשיער אבל בו זמנית, וזה לא פחות חשוב, הוא מזין את קצוות השיער ואפילו שומר עליהם במעין שכבה דקיקה שמגנה על השיער מנזקים סביבתיים. התוצאה הסופית של כל הדברים הטובים האלה היא שהפן מחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר פעולת פן שהסתיימה ללא סרום.

 

כדאי גם לדעת: מספיקות טיפות בודדות של סרום בכדי להשיג את המטרה. בימים בין הפנים, כדאי להוסיף עוד מעט סרום בכדי לחדש את המראה הזוהר והיפה.

 

מוצרים נוספים

שמפו קרטין אינטנס
שמפו קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מרכך קרטין אינטנס
מרכך קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
סרום קרטין אינטנס
סרום קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
קרם קרטין אינטנס
קרם קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
אמפולות קרטין אינטנס
אמפולות קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מסכת קרטין אינטנס
מסכת קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >