בדקי מה סוג התלתל שלך והתאימי לו מוצרי עיצוב נכונים

היכרות מעמיקה עם סוג התלתלים שלך תעזור לך לבחור את תכשירי העיצוב המתאימים להם ביותר, שבזכותם תשיגי את המראה המושלם

בדקי מה סוג התלתל שלך והתאימי לו מוצרי עיצוב נכונים

בכדי להשיג מראה תלתלים אידיאלי דרושה היכרות מעמיקה עם סוג התלתלים הספציפי שיש לך. כך תוכלי לדעת איזה תכשירי עיצוב כדאי לך לבחור ולקנות ותשיגי תועלת כפולה – גם הזנה ולחות שישמרו על השיער ויסייעו לך להשיג את המראה שאת חולמת עליו וגם חיסכון ניכר ברכישת תכשירים מיותרים שיעלו אבק בחדר האמבטיה. בעזרת עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, הכנו לך מדריך קצר בזכותו תזהי את סוג התלתלים שלך ותדעי באילו תכשירים עליך להצטייד.

שיער מקורזל

 

איך זה נראה: התלתלים שלך קטנים מאוד וסגורים והמראה כולו מזכיר מעט את האפרו. השיער שלך נפוח מאוד וקשה לסידור.

 

התכשירים שאת צריכה: בראש ובראשונה את זקוקה לקרם לחות שמכיל שמן טבעי. זהו קרם לחות אינטנסיבי שתפקידו לרכך את השיער המרדני והקשה לסידור ויסייע לשמור על התנועה הטבעית שלו. הקרם יזין את השיער ואפילו ימנע קרזול, כך שתוכלי לסדר את השיער בזמן קצר, אפילו תוך שניות! חשוב לבחור בתכשיר שלמרות שהוא מכיל שמן הוא אינו שמנוני והוא מוסיף לשיער ברק וזוהר. יש למרוח את הקרם בכמות נדיבה על שיער לח.

לקרם לחות שמכיל שמן טבעי.

 

תכשיר נוסף שאת זקוקה לו הוא סרום אמפולה: לאחר ייבוש מלא של השיער (רצוי באמצעות פיית הדיפיוזר של הפן) מומלץ להוסיף גם סרום אמפולה שיזין את השיער ולהתמקד בקצוות השיער כך שהם יסגרו היטב. כמה טיפות של הסרום יוסיפו גם ברק וזוהר ויש למרוח אותן בתנועות כיווץ. ניתן לחזור על פעולת הסרום לפי צורך במהלך היום.

 

לקרם לחות שמכיל שמן טבעי.

 

שיער מתולתל

 

איך זה נראה: התלתלים שלך גדולים, סגורים ומוגדרים בבירור.

 

התכשירים שאת צריכה: תכשיר הבסיס שאת צריכה איתך בכל עת הוא קרם לחות לבניית תלתלים אותו את צריכה למרוח בנדיבות על שיער לח תוך כדי לקיחת קבוצות שיער קטנות וגלגולן על האצבע ליצירת תלתלת מוגדר.

קרם לחות לבניית תלתלים

תכשיר נוסף שכדאי לך לאמץ הוא מוס לבניית תלתלים, אותו כדאי לך למרוח מיד לאחר מריחת קרם הלחות בתנועות כיווץ של השיער. המוס יוסיף נפח לשיער ויקבע את התלתלים לזמן ארוך.

קרם לחות לבניית תלתלים

 

שיער גלי

 

איך זה נראה: התלתלים שלך פתוחים ביותר, כאילו עברת על התלתלים עם האצבעות ופתחת אותם לרווחה.

 

התכשירים שאת צריכה: הקרם החשוב ביותר שעליך להצטייד בו מידית הוא קרם לחות קליל על בסיס מים לשיער מתולתל אותו מורחים על שיער לח. לאחר שמרחת את הקרם, קלעי צמות או גלגלי קצוות שיער גדולות על האצבעות והצמידי לשיער בסיכות. המתיני לייבוש מלא ואז פתחי את הקווצות. המראה שמתקבל הוא של גלי שיער אחידים ויפים.

התכשירים שאת צריכה:

כדאי גם להוסיף כמה טיפות סרום אמפולה בפורמולת סיליקון שנספג במהירות ומשאיר את השיער במרקם נעים ובמראה מלא ברק וזוהר.

התכשירים שאת צריכה:

 

עוד טיפים שכדאי לך לאמץ:

 

• איך להוריד נפח?
כמות נדיבה של קרם לחות תסייע לך להתמודד עם הנפח המוגזם של השיער. חשוב למרוח על שיער לח. במידה והשיער עדיין נפוח כשהוא יבש מרחי כמה טיפות של סרום – ידידה הטוב ביותר של המתולתלת – שימוש בסרום בנוסף לקרם לחות, יקטין את הנפח של התלתלים ויוסיף הרבה ברק למראה השיער. את הסרום מומלץ למרוח על שיער יבש.

 

• הפחיתי את כמות החפיפות
שיער מתולתל נראה במיטבו יום-יומיים לאחר החפיפה, הסיבה לכך היא שתכשירי העיצוב בתוספת החומרים הטבעיים שמופרשים מהקרקפת, יוצרים כובד על השיער ותורמים ל'נפילה' יפה של השיער, כך שהוא פחות נפוח ויותר ניתן לסידור בקלות.

 

• ספריי לעיצוב יעזור להתמודד עם הלחות הגבוהה של הקיץ הישראלי
לפני היציאה מהבית רססי על השיער ספריי נפח או ווליום. הספריי יחזיק את הנפח והתלתלים שיישארו עמידים לאורך כל היום ולא יהרסו עם הלחות הגבוהה שקיימת בחוץ.

 

“נטורל פורמולה” מייצרת מוצרי שיער מקצועיים הידידותיים לסביבה ושאינם נוסו על בע”ח. המוצרים מועשרים במרכיבים טבעיים המחזקים את הקרקפת ואת מבנה השערה ומגינים עליהם מפני נזקי סביבה ואקלים.

מוצרים נוספים

סרום אמפולה אינטנס
סרום אמפולה אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מוס לבניית תלתלים
מוס לבניית תלתלים 59.9
- +
לפרטים נוספים >
מוס לקיבוע תלתלים
מוס לקיבוע תלתלים 59.9
- +
לפרטים נוספים >
שמן אגוז מקדמיה לשיער מתולתל
שמן אגוז מקדמיה לשיער מתולתל 59.9
- +
לפרטים נוספים >
שמפו אמפולה אינטנס
שמפו אמפולה אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מרכך אמפולה אינטנס
מרכך אמפולה אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מסכת אמפולה אינטנס
מסכת אמפולה אינטנס 59.9
- +
לפרטים נוספים >
לחות עם גלייז
לחות עם גלייז 99.0
- +
לפרטים נוספים >
לחות עם קרטין טהור
לחות עם קרטין טהור 99.0
- +
לפרטים נוספים >