כך תשמרי על תוצאות ההחלקה פי 3

כל מי שמחליקה את השיער באופן קבוע מכירה את הטקס במספרה שבו מעצב השיער מציע לה סדרה של מוצרים לטיפוח השיער בבית. יצאנו לבדוק: האם חובה להשתמש במוצרים ייעודיים לשיער שעבר החלקה או שמדובר בטריק שיווקי?…

כך תשמרי על תוצאות ההחלקה פי 3

עשית החלקת שיער ואת רוצה לשמור על תוצאותיה לאורך זמן? טיפול נכון ויעיל בבית, במוצרי טיפוח ייעודיים הוא המפתח לשיער חלק ויפה לאורך זמן. כך תעשי זאת

קרן אוחיון

 

כל מי שמחליקה את השיער באופן קבוע מכירה את הטקס במספרה שבו מעצב השיער מציע לה סדרה של מוצרים לטיפוח השיער בבית. יצאנו לבדוק: האם חובה להשתמש במוצרים ייעודיים לשיער שעבר החלקה או שמדובר בטריק שיווקי?

 

כל מומחי השיער שאיתם דיברנו קבעו חד משמעית: שיער שעבר החלקה זקוק למוצרי טיפוח מיוחדים, נטולי מלח סודיום כלוריד שעלול לפרק את המולקולות שמרכיבות את הציפוי של ההחלקה ובכך לקצר לאין ערוך את חייה. כלומר, אין מדובר בטריק כלשהו, אלא בצורך אמיתי – להשתמש במוצרי שיער ייעודיים לטיפול ביתי בשיער המוחלק.

 

סודיום כלוריד הוא מלח הנמצא במוצרי שיער רגילים, שבהם כולנו משתמשות בדרך כלל כגון שמפו, מרכך, מסיכה. תפקידו הוא להסמיך את החומר והוא אינו מזיק לשיער. עם זאת, כשמדובר בשיער שעבר החלקה הסיפור הוא אחר. החלקות שיער ובמיוחד החלקה ברזילאית, מבוססות על ציפוי השערה בחומר משמר. המלח במוצרי השיער מקלף את הציפוי הזה ומקצר משמעותית את אורך חיי ההחלקה. מכל זה ניתן להבין שהשימוש במוצרים ייעודיים, בוודאי לאחר שהשקעת כל כך הרבה כסף בהחלקה, הוא חובה. מצד שני, המוצרים במספרות יקרים מאוד ומחירם מגיע למאות שקלים, אז מה עושים?

האם חובה לשלם מחיר יקר?

 

למה בעצם מוצרי השיער הללו עולים מאות שקלים? כך שאלתי את מעצבי השיער והם שתקו או מלמלו במבוכה ש"המוצרים הללו יקרים כי היצרנים מספקים את מוצרים הטיפוח במחירים יקרים". אבל האמת היא שהסיבה למחיר היקר נעוצה בעיקר בעובדה שעל פי רוב ניתן להשיג את מוצרי הטיפוח הללו רק במספרות או בחנויות המתמחות למוצרי שיער.

 

מומחי השיער אמנם לא מוכנים להגיד בשמם את הדברים אבל אני מוכנה בהחלט לחתום את שמי על הבשורה שגיליתי כבר מזמן ואני שמחה לחלוק אותה בכל פעם מחדש עם חברותיי המוחלקות: יש פתרון יעיל ובמחיר משתלם. הכירו את סדרת מוצרי קרטין אינטנס מבית נטורל פורמולה. או כמו שרבות מכנות אותה: הסדרה ששומרת לך על השיער וגם על הכסף. כן, זוהי בסופו של דבר השורה התחתונה: ההבדל בין המוצרים שמוכרים לך במספרה לבין המוצרים של קרטין אינטנס הוא ב…מחיר.

 

הסדרה כוללת שמפו, מרכך, מסיכה וטיפות סרום וכולם במחירים סבירים ביותר: שמפו ומרכך בכ-30 שקלים, מסיכה בכ- 40 ₪ וסרום בכ-50 שקלים.

ואיך התוצאות?

 

כאמור, מאז שיצאו לשוק מוצרי קרטין אינטנס, המלצתי עליהם לכמה וכמה חברות שעברו החלקה. כולן כאחת ניסו (וממשיכות לנסות) את המוצרים, מה שאומר שהן משתמשות לפחות פעמיים בשבוע בשמפו, לפחות פעם בשבוע במרכך ועוד פעם אחת במסכה. כולן, כאחת, ניסו קודם את המוצרים היקרים שרכשו במספרה במאות שקלים. וכולן, כאחת, מרוצות שמוצרי הסדרה, שיש בהם ריכוז קרטין גבוה – עושים את העבודה באותה מידה באופן מצוין שבהחלט נותן פייט למוצרים היקרים, ואף מנצח!

 

השימוש במוצרים פשוט, יעיל וקל: חופפים את השיער כרגיל ואז עוברים למרכך או למסיכה, אותם מניחים למספר דקות. אגב, אין צורך להשתמש גם וגם באותה חפיפה, אפשר לשלב – פעם מרכך ופעם מסיכה. את הטיפול משלימים במריחת הסרום על שיער לח או . וזהו, השיער נראה נהדר וגם מריח נפלא!

מוצרים נוספים

מסכת קרטין אינטנס
מסכת קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
אמפולות קרטין אינטנס
אמפולות קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
קרם קרטין אינטנס
קרם קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
סרום קרטין אינטנס
סרום קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מרכך קרטין אינטנס
מרכך קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
שמפו קרטין אינטנס
שמפו קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >