שיא החדשנות: שיקום החלקה ביתי

בשנים האחרונות החלקות השיער הפכו ללהיט בישראל ולמעלה מ-20 אחוז מהנשים בישראל מחליקות את שיערן בשיטה זו או אחרת במספרות ברחבי הארץ…

שיא החדשנות: שיקום החלקה ביתי

אם עד עכשיו רצנו למספרה ושילמנו הרבה כסף בכדי לשמור על ההחלקה, המצאה ישראלית חדשנית מאפשרת לשקם שיער שעבר החלקה – בבית ובמחיר סופר משתלם. קבלו את הפרטים ותתחילו ליהנות עוד היום

בשנים האחרונות החלקות השיער הפכו ללהיט בישראל ולמעלה מ-20 אחוז מהנשים בישראל מחליקות את שיערן בשיטה זו או אחרת במספרות ברחבי הארץ.

 

חברות טיפוח השיער שוקדות כל העת על פיתוחים חדשניים בכדי להציע ללקוחות פתרונות לשימור תוצאות ההחלקה. חברת נטורל פורמולה, למשל, החלה לשווק פיתוח מהפכני שעולה בימים אלה על המדפים – Keratin intense ampoules. מדובר במארז אמפולות קרטין טהור שמיועד לשיקום שיער שעבר החלקה. האמפולות מיועדות לטיפול ביתי אינטנסיבי ומבטיחות תוצאות מקצועיות כמו במספרה. יצאנו לבדוק. יעל, 35, שמחליקה את שיערה באופן קבוע קיבלה מאיתנו ערכה והתבקשה לנסות את האמפולה מדי שבוע במשך חודש ימים ולדווח לנו – האם זה עובד? האם ההבטחות לשיער שהוא גם חלק, גם חזק וגם נראה מעולה מתממשות? לפניכם, הדיווח שלה:

 

ההחלקה שינתה את חיי, עכשיו עלי לשמור עליה

 

"החלקתי את השיער לפני כ-4 שנים ומאז אני מקפידה להחליק את השיער בממוצע אחת ל-9 חודשים. בכל פעם אני מנסה שיטה אחרת אבל התוצאה היא תמיד דומה: שיער חלק, מבריק וקל לסידור. לא עוד פנים, לא עוד מחליקים שגם ככה קשה לי להשתמש בהם כי יש לי ידיים שמאליות, לא עוד ביקורים תכופים במספרה כדי שהשיער ייראה טוב. אני חופפת, מייבשת, שמה סרום ויוצאת. אני לא תמימה, אני יודעת שההחלקות פוגעות בשיער ולכן אחת לחודש אני במספרה. אני עושה צבע ועל הדרך גם אמפולה משקמת שעליה אני משלמת בנפרד. אחרי השימוש באמפולה השיער נראה מדהים ולכן, למרות שהאמפולה מייקרת את הטיפול, אני לא מוותרת עליה. הייתי די ספקנית שאמפולה ביתית תשיג את אותה תוצאה אבל שמחתי לנסות".

ההחלקה שינתה את חיי, עכשיו עלי לשמור עליה

 

אז איך מתחילים ומה עושים? הכי פשוט – לעקוב אחרי ההוראות המצוינות בבירור על האריזה.

 

האריזה, אגב, מכילה 4 בקבוקונים – כל בקבוקון הוא אמפולה. בכל שבוע השתמשתי בבקבוקון אחד כך שהערכה למעשה הספיקה לי לחודש שלם.

 

שיא החדשנות: שיקום החלקה ביתי

1. חופפים את השיער

 

חפפתי בשמפו הרגיל שלי- שמפו קרטין אינטנס. אחרי שנים של החלקות אני כבר מנוסה מספיק לדעת שחייבים להשתמש בשמפו ללא מלחים (וגם במסכה) כדי לשמור על תוצאות ההחלקה לאורך זמן. בשמפו שלי יש קרטין איכותי בריכוז גבוה. לאחר החפיפה סופגים היטב את המים. לפי הוראות השימוש, בחפיפה הפעם לא השתמשתי במסכה כי האמפולה ממלאת את ייעודה.

2. פותחים את האמפולה

 

שברתי את הקצה העליון של האמפולה.

3. מורחים את האמפולה

 

פתחתי באמצעות האצבעות שבילים בשיער והשתדלתי לפזר באופן אחיד ככל האפשר את תוכן האמפולה על כל הקרקפת ולכל אורך השיער.

3. מורחים את האמפולה

4. מעסים את השיער

 

פתחתי באמצעות האצבעות שבילים בשיער והשתדלתי לפזר באופן אחיד ככל האפשר את תוכן האמפולה על כל הקרקפת ולכל אורך השיער.

5. ממתינים 3-5 דקות ואז ושוטפים היטב

אמפולה קרטין טהור: שלב התוצאות

 

כאמור, השתמשתי באמפולה במשך 4 שבועות ברציפות, בכל שבוע – אמפולה אחת במקום המסכה. בכל פעם ייבשתי את השיער בצורה אחרת – פעם עם פן, פעם בלי פן, אלא באופן חופשי. אני מוכרחה להודות בשלב זה שאם היו לי ספקות כלשהם – התבדיתי. האמפולה מצליחה להחליק את השיער ולהוסיף לו ברק – בדיוק כמו שמבטיח היצרן.

 

זה די מדהים האמת למצוא מוצר שעומד בהבטחות שלו. השיער באמת רך וקל לסידור.

לפני

5. ממתינים 3-5 דקות ואז ושוטפים היטב

אחרי

5. ממתינים 3-5 דקות ואז ושוטפים היטב

על המוצר – אמפולה קרטין טהור מסדרת "קרטין אינטנס" של נטורל פורמולה

לסדרת "קרטין אינטנס" של נטורל פורמולה מצטרף בימים אלה פיתוח חדש שגם הוא, ככל מוצרי השיער, נטול מלח, סודיום כלוריד ופארבנים – אמפולת קרטין טהור. האמפולה פותחה במיוחד לטיפול בשיער שעבר החלקה בכל השיטות ולשיער שעובר עיצוב בחום בתדירות גבוהה (פן או מחליק קרמי).

 

הטיפול השבועי באמפולת קרטין מקצועית משקם את השיער על ידי הענקת ריכוז מרכיבים פעילים במגע ישיר עם הפגמים הנוצרים עקב טיפולי החלקה או עיצוב בחום. ריכוז הקרטין הגבוה שנמצא באמפולה בונה מחדש את השערה ויוצר מעטה הגנה שעוטף ומחליק את השערה לכל אורכה ובכך מסייע לשמירת תוצאות ההחלקה לזמן ארוך יותר.

 לאחר הטיפול השבועי

 

תוצאות ההחלקה נשמרות, השיער מקרין חיוניות, גמישות ורכות

 לאחר חודש של טיפול

 

השיער חלק יותר, חזק יותר ועמיד בפני שבירה, מקרין ברק, רך ונעים למגע

את ערכת האמפולות ניתן להשיג בסופר פארם במחיר משתלם של 49.90 ₪.

בערכה 4 בקבוקונים, בקבוק לכל שבוע – כך שהערכה מספיקה לחודש

מוצרים נוספים

שמפו קרטין אינטנס
שמפו קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מרכך קרטין אינטנס
מרכך קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
סרום קרטין אינטנס
סרום קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
קרם קרטין אינטנס
קרם קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
אמפולות קרטין אינטנס
אמפולות קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מסכת קרטין אינטנס
מסכת קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >