החלקת השיער ששינתה את חיי

אם את מאלה שלא נולדו עם שיער טבעי חלק וישר ולמרות זאת השיער שלהן הוא חלק, ישר, מבריק ונעים למגע – את כנראה מבקרת במספרה לפחות פעם בשבוע כדי לעשות פן, או שאת משתמשת באופן קבוע במחליק שיער קרמיואת לא לבד: שיער חלק הוא השיער המבוקש ביותר בקרב נשים מאז ומעולם. רק מה לעשות, שלרוב הנשים אין זמן או תקציב …

החלקת השיער ששינתה את חיי

את אוהבת את השיער שלך חלק אבל אין לך סבלנות ללכת למספרה לעשות פן? את אוהבת שהשיער ישר, אבל יש לך ידיים שמאליות ואת לא מסתדרת עם המחליק הקרמי? אם ענית כן לאחת מהשאלות – החלקת שיער תתאים לך במיוחד. ומה עושים עם מוצרי טיפוח השיער היקרים שנלווים אליה? גם לכך יש לנו פתרון, הפרטים בכתבה

קרן אוחיון

 

אם את מאלה שלא נולדו עם שיער טבעי חלק וישר ולמרות זאת השיער שלהן הוא חלק, ישר, מבריק ונעים למגע – את כנראה מבקרת במספרה לפחות פעם בשבוע כדי לעשות פן, או שאת משתמשת באופן קבוע במחליק שיער קרמי.

 

ואת לא לבד: שיער חלק הוא השיער המבוקש ביותר בקרב נשים מאז ומעולם. רק מה לעשות, שלרוב הנשים אין זמן או תקציב לביקור דו שבועי במספרה (ועם יד על הלב, אפילו לא שבועי) וגם אין סבלנות או יכולת להחליק את השיער בבית באמצעות פן או מחליק קרמי.

 

מחליקים, אחת ולתמיד

 

הפתרון האידיאלי, שחוסך זמן, עצבים ואפילו כסף הוא החלקה קבועה. בין אם תבחרי בהחלקה יפנית, ברזילאית או קרטין – החלקת שיער קבועה היא תהליך שבשבילו תצטרכי להשקיע כמה שעות טובות מחייך במספרה (התהליך נמשך בין שעתיים ל-4 שעות, תלוי בסוג ההחלקה) אבל אחר כך ובסיוע מוצרי טיפוח מתאימים לשימוש בבית, תקבלי כמה חודשים טובים של שיער חלק ומסודר כל הזמן. ובעיני, זה שווה כל גרוש וכל דקה של השקעה.

 

למעשה, אני מספרת לכל מי שרוצה לשמוע וכעת גם לכם: החלקת השיער שינתה את חיי, לא פחות. די לתסכול בבקרים בהם השיער לא מסתדר, סטופ לישיבות הבלתי נגמרות אצל הספר, אינאף עם הפן שלפעמים הכאיב ושרף בשורשי השיער, ועוד אחר כך הזיעה או הגשם קלקלו אותו. עם שיער חלק באופן קבוע לא צריך לחשב ולהתחשב: למשל, אפשר ללכת לים או לבריכה מתי שרוצים בלי לחשוש שהפן ייהרס.

 

לשמור על ההחלקה לאורך זמן

 

כבר בהחלקה הראשונה שלי, לפני אי אילו שנים (8 אם להיות מדויקת), למדתי שבכדי לשמור על התוצאות לאורך זמן, עלי להקפיד להשתמש במוצרים ייעודיים לשיער שעבר החלקה. הכוונה היא למוצרי שיער נטולי מלח, וזאת מפני שמלח סודיום כלוריד שנמצא בכל מוצרי השיער הרגילים הורס את הציפוי של ההחלקה וכך התוצאה נשמרת לזמן קצר יותר. אז אחרי שהשקעתי זמן וכסף רב בהחלקה, אני אהרוס אותה עם מוצרי שיער לא מתאימים? ברור שלא. בעבר נאלצתי להיות משועבדת למוצרי הטיפוח שקניתי אצל הספר במחיר מופקע של כ-500 שקלים לשמפו, מסכה וסרום – אבל היום אני לא תלויה בו או בהם יותר. הודות לסדרה הייעודית של נטורל פורמולה – קרטין אינטנס – שכוללת שמפו, מרכך, מסכה וסרום, אני יכולה ליהנות מכל העולמות, בדיוק כמו חברותי בעלות השיער הטבעי. לרכוש מוצרי שיער מעולים, שמתאימים בדיוק לשיער המוחלק שלי, שומרים עליו ומאריכים את תוצאות ההחלקה, לרכוש אותם במחירים שפויים ובקרבת הבית, בכל סניף סופר פארם, מבלי להתרוצץ ולהיות תלויה בספר שלי או במיקום המספרה. בשתי מילים – חיי השתנו. במילה אחת – מושלם!

מוצרים נוספים

סרום קרטין אינטנס
סרום קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
קרם קרטין אינטנס
קרם קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מסכת קרטין אינטנס
מסכת קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
אמפולות קרטין אינטנס
אמפולות קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מרכך קרטין אינטנס
מרכך קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
שמפו קרטין אינטנס
שמפו קרטין אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >