הבשורה הגדולה למתולתלות

מתולתלות ותיקות כבר יודעות: מוצרי טיפוח שמתאימים לשיער מתולתל, עמידים ואיכותיים הם בדרך כלל יקרים מאוד. מעכשיו יש חדש…

הבשורה הגדולה למתולתלות

מתולתלות ותיקות כבר יודעות: מוצרי טיפוח שמתאימים לשיער מתולתל, עמידים ואיכותיים הם בדרך כלל יקרים מאוד. מעכשיו יש חדש: סדרת מוצרים מקצועיים במחירים משתלמים שניתן להשיג בסופר-פארם. שלחנו נסיינית לבדוק ולדווח
מאת: שני רז

 

לקח לי שנים רבות להתחבר לתלתלים שלי. מה שבילדות היה חמוד, בנעורים הפך למורכב ואחרי הצבא הפך לכמעט סיוט. כי בילדות היו לי תלתלים חמודים ואם היה צורך הייתי (או אמא שלי הייתה) אוספת לקוקו קופצני ומתוק. בנעורים כבר התחלתי להתעסק בתלתלים בכדי להגיע למצב שהם נראים טוב עד סביר והכרחתי את אמא לקנות לי מוצרי טיפוח יקרים שעשו את העבודה. לא הייתה לה ברירה אז היא קנתה.

אבל אחרי שהשתחררתי מהצבא ועברתי לגור בדירה עם שותפים, כבר לא יכולתי לבקש ממנה לקנות לי מוצרי טיפוח לשיער וניסיתי פתרונות אחרים. התוצאה תמיד הייתה מאכזבת עד שהבנתי שאין ברירה: אני חייבת לרכוש מוצרים איכותיים, מקצועיים, כאלה שניתן להשיג רק בחנויות המתמחות. הבעיה עם המוצרים האלה היא, שהם יקרים. מאוד יקרים. במיוחד לנוכח העובדה שאני צריכה לקנות אותם באופן תדיר. אז יש כאלה שבטח קוראות עכשיו את המילים שלי ואומרות לעצמן אולי שאני מתפנקת. בחיי שאני לא. בשבילי, מוצרי טיפוח לשיער שמשתלטים עליו ומצליחים לספק לי מראה שאני מרוצה ממנו, כזה שהתלתלים שלי מוגדרים וחופשיים ולא מעוכים ויבשושיים, הם מוצרי צריכה בסיסיים. כן, ממש כך.

 

ואז הגיע הטלפון שהפתיע אותי, שימח אותי וסיקרן אותי כאחד – עורכת מדור הביוטי בסלונה "רק דברים טובים" הציעה לי לנסות סדרת מוצרי טיפוח חדשה לשיער של נטורל פורמולה שמיועדת, היפ היפ הוריי הוריי – לשיער מתולתל. אמרתי לה שאני מרוצה מהמוצרים שלי אבל אז היא שאלה כמה אני משלמת ואם אני מוכנה להחליף במוצרים שעולים פחות מחצי. ברור שעניתי "ברור!". "אז בקיצור", היא אמרה, "תנסי את המוצרים ותגידי לי מה את חושבת".

 

בשבועות האחרונים אני מנסה את המוצרים, לפי ההוראות שקיבלתי מ עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה ומה אני אגיד לכם, מבחינתי מדובר בהמצאת השנה. מי היה מאמין שיגיע היום בו אני אוכל ללכת לסופר פארם, ולא לחפש את החנות המתמחה הספציפית למוצרים שאני צריכה. ועוד לרכוש מוצרים שעולים רק 30 שקל. האמת היא שאני לא זוכרת מתי שילמתי סכום כזה על מוצרים לתלתלים היקרים שלי. תרתי משמע יקרים. אם אני עושה חשבון, לדעתי אני מוציאה בכל ביקור בחנות מתמחה לפחות 150 שקל על מוצרים

ועכשיו למוצרים שניסיתי:
אני אוהבת ללכת עם השיער חופשי, משוחרר, כשהתלתלים פתוחים ונראים טבעיים, הנפח לא מוגזם (לתלתלים שלי יש נטייה להתנפח בטירוף ובמיוחד בקיץ) השתמשתי בקרם לחות עם קרטין טהור והוא בול הצליח להשיג לי את המראה שאני אוהבת.
את הלחות החדשה מרחתי על שיער לח תוך כדי תנועות של משיכה כדי לפתוח את התלתלים כמה שניתן, עברתי על השיער עם פן מלמעלה למטה (ללא מברשת) לייבוש טבעי כדי לשלוט בנפח. קיבלתי המון מחמאות מהקולגות שלי והמתולתלות בחבורה ישר ביקשו פרטים על הקרם החדש שלי!

 

בשעות הערב, כשרציתי להשיג מראה יותר מהודר, מהודק ומעוצב השתמשתי בלחות עם גלייז שנותנת אפקט של תלתלים עם מלא נוכחות וגם כאן זכיתי במחמאות מקיר לקיר. אפילו אמא שלי, שתמיד מעדיפה שיער חלק, לא הצליחה להסתיר את התלהבותה. ואם אמא מרוצה – סימן שאני נראית נפלא. את הלחות הזו מורחים בתנועות של כיווץ מלמטה מהקצוות כלפי מעלה ואז מייבשים עם דפיוזר.

 

לחברתי נילי ,שגם לה רעמת תלתלים לא פשוטה ,נתתי את הלחות עם שמן קוקוס שנותנת אפקט של תלתלים במראה טבעי,רענן ומלא ברק. נילי שניסתה עשרות קרמי לחות בחייה התלהבה במיוחד מהברק המרשים שהלחות הקנתה לה ומהתלתלים העגולים שנוצרו ששיוו לה מראה מעוצב אך לא מתאמץ מדיי.

 

"נטורל פורמולה" מייצרת מוצרי שיער מקצועיים הידידותיים לסביבה ושאינם נוסו על בע"ח. המוצרים מועשרים במרכיבים טבעיים המחזקים את הקרקפת ואת מבנה השערה ומגינים עליהם מפני נזקי סביבה ואקלים.

מוצרים נוספים

לחות עם קרטין טהור
לחות עם קרטין טהור 99.0
- +
לפרטים נוספים >
לחות עם שמן קוקוס
לחות עם שמן קוקוס 59.9
- +
לפרטים נוספים >
לחות עם גלייז
לחות עם גלייז 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מסכת אמפולה אינטנס
מסכת אמפולה אינטנס 59.9
- +
לפרטים נוספים >
סרום אמפולה אינטנס
סרום אמפולה אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
מרכך אמפולה אינטנס
מרכך אמפולה אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
שמפו אמפולה אינטנס
שמפו אמפולה אינטנס 99.0
- +
לפרטים נוספים >
שמן אגוז מקדמיה לשיער מתולתל
שמן אגוז מקדמיה לשיער מתולתל 59.9
- +
לפרטים נוספים >
מוס לבניית תלתלים
מוס לבניית תלתלים 59.9
- +
לפרטים נוספים >
מוס לקיבוע תלתלים
מוס לקיבוע תלתלים 59.9
- +
לפרטים נוספים >